Sztuczna trawa do ogrodu

Do zastosowań ogrodowych rekomendujemy trawy wysokie (powyżej 38mm). Najwyższe z nich, np. Cosmo, Natura i Subiza powinny być stosowane jako produkt o funkcji przede wszystkim krajobrazowej; podczas gdy niższe propozycje, np.: Natura XS, Ondes są optymalnym rozwiązaniem do celów związanych z większą intensywnością użytkowania (rekreacja). Nasza sztuczna trawa do ogrodu najlepiej sprawdza się, gdy uprzednio zostanie w nią wszczotkowany piasek kwarcowy w ilości od 5-15kg (w zależności od rodzaju i przeznaczenia produktu).

Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy zapewnić sobie piękny teren zielony przed domem lub innym budynkiem bez nakładania na siebie dodatkowych obowiązków. Sztuczny trawnik w przeciwieństwie do naturalnego, nie wymaga koszenia i nawożenia, a ponadto, świetnie się prezentuje niezależnie od pory roku. Możesz wybrać jeden z wielu odcieni koloru zielonego, np. taki, który imituje również przesuszone źdźbła. Mamy nadzieję, że nasza sztuczna trawa sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

FLORES – 55 pln netto / m2

SAMBO – 74 pln netto / m2

TREVISA – 95 pln netto / m2

NATURA XS – 120 pln netto / m2

NATURA – 139 pln netto / m2

COSMO – 140 pln netto / m2

REVO – wycena indywidualna

SUBIZA – wycena indywidualna

Jak wybrać sztuczny trawnik?

Osoby, które decydują się na zakup sztucznej trawy do ogrodu, powinny wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim należy zastanowić się jaką funkcję ma spełniać sztuczny trawnik oraz czy będzie to miejsce intensywnie eksploatowane przez dzieci lub zwierzęta. Rozwiązania powinny łączyć miękkość źdźbła z zachowaniem świetnych właściwości użytkowych. Produkty o krótkim, jednokolorowym włosiu będą tańsze lecz nie będą prezentować się tak okazale jak te o długim włosiu, gdzie źdźbła mogą występować nawet w kilkunastu różnych kolorach, imitując prawdziwą murawę.

Sztuczna trawa do ogrodu – korzyści

Jedną z najczęściej wymienianych korzyści posiadania sztucznego trawnika jest brak konieczności jego regularnej pielęgnacji. Sztuczna trawa do ogrodu nie wymaga przycinania, podlewania czy nawożenia, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Jedyne o czym należy pamiętać to usuwanie z niej opadniętych liści oraz sporadyczne szczotkowanie. Ponadto, sztuczna trawa może być położona nie tylko w ogrodzie, ale także na tarasie czy balkonie. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, iż nie wysycha podczas upałów, a jej kolory nie płowieją.