Sztuczna trawa na place zabaw

Przy wyborze sztucznej trawy dla placów zabaw liczy się przede wszystkim jej odporność na bardzo dużą intensywność użytkowania oraz praktyczność rozwiązania. W takiej sytuacji, szczególnie polecamy trawy wielofunkcyjne. Ich cechą jest konieczność wprowadzenia dużej ilości piasku kwarcowego; chroni on włókna i utrzymuje je w pionie. Ponadto, gdy znaczenie ma amortyzacja upadku, w powiązaniu ze specjalistycznymi podkładami pozwala osiągnąć planowaną wartość bezpiecznego upadku HIC. W naszym asortymencie posiadamy między innymi podkłady z pianki PE.

Jednakże place zabaw to również ozdoba wielu parków, dlatego muszą wyglądać estetycznie i cieszyć oko odwiedzających. W tym wypadku znaleźć u nas można ciekawą ofertę sztucznych traw dekoracyjnych. Dla placów zabaw rekomendujemy te z gatunków, których włókna i podkład poradzą sobie najlepiej z tak dużymi obciążeniami. Bardzo dobrze funkcje estetyczne i użytkowe spełnia sprzedawana przez nas trawa BORO.

Sztuczna trawa dostępna w naszym sklepie to gwarancja wykorzystania przy produkcji wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że jest wytrzymała oraz prezentuje się bardzo naturalnie. Przy prawidłowej jej instalacji i użytkowaniu, może posłużyć nawet piętnaście lat. W celu przygotowania dla Państwa oferty, uprzejmie prosimy o kontakt.

MULTISPORT 24 PE/ FS – 60 pln netto/ m2

REVO – wycena indywidualna

BORO – wycena indywidualna

GOLF 13 PE XS – wycena indywidualna