Sztuczna trawa na taras

Na taras polecamy przede wszystkim trawy o dobrej odporności i naturalnym wyglądzie. Nie zawsze istnieje możliwość wprowadzenia odpowiedniej ilości piasku kwarcowego, który utrzymuje włókna w pionie i zapewnia im ochronę, stąd proponujemy przede wszystkim: Punto i Terrę lub w wersji budżetowej Montanę i Camino. Te sztuczne trawy sprawią, iż każdy taras nabierze nowego uroku oraz znacząco się ociepli.

Natomiast, jeśli wiedzą Państwo, iż taras nie będzie intensywnie użytkowany, lecz będzie służył bardziej jako dekoracja, proponujemy inne rodzaje naszych produktów. W przypadku przestrzeni o niskim natężeniu ruchu, z możliwością użycia piasku kwarcowego, w grę wchodzi sztuczna trawa na taras typu Campo i Globo.

W zakładce “realizacje” mogą Państwo się zapoznać z przygotowanymi przez nas do tej pory projektami instalacji sztucznych traw. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w wystrojach wnętrz oraz aranżacji przestrzeni, dlatego chętnie podejmujemy się niecodziennych zleceń. Nasze doświadczenie pozwala nam na stworzenie wyjątkowego projektu, a wysoka jakość oferowanego przez nas produktu, sprawia, iż służy on naszym klientom przez wiele lat i prezentuje się znakomicie.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z firmą Syngrass, prosimy o kontakt. Krótki wywiad na temat Państwa oczekiwań i planów, pozwoli nam na opracowanie indywidualnej oferty i stworzenie wymarzonej instalacji sztucznej trawy na tarasie.

INES – 29 pln netto / m2

VALEA – 39 pln netto / m2

ALAMO – 48 pln netto / m2

CABANA – 54 pln netto / m2

MONTANA – 55 pln netto / m2

PUNTO – 82 pln netto / m2

TERRA – 102 pln netto / m2

NATURA – 123 pln netto / m2

GLOBO – 140 pln netto / m2