Sztuczna trawa

Sztuczna trawa ma bardzo szerokie zastosowanie – w wielu przypadkach jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Firma Syngrass proponuje produkty o rozmaitym przeznaczeniu, od traw dekoracyjnych po specjalistyczne produkty sportowe, np. do golfa, czy tenisa. Oferowana dekoracyjna trawa syntetyczna zawdzięcza swój naturalny wygląd starannie dobranym włóknom o zróżnicowanym kształcie i kolorze. Wszystkie nasze produkty cechuje wyjątkowa trwałość, która pozwoli cieszyć się zieloną trawą przez długie lata.
CORTO – 28 pln netto / m2
PASO – 44 pln netto / m2
MONTANA – 55 pln netto / m2
PUNTO XS – 57 pln netto / m2
CAMINO – 66 pln netto / m2
COSTA – 68 pln netto / m2
PUNTO – 82 pln netto / m2
CAMPO – 91 pln netto / m2
TERRA – 102 pln netto / m2
CALVERO – 110 pln netto / m2
GLOBO – 140 pln netto / m2
ESTEPA 35 (Cfl S1) – 92 pln netto / m2
COLORES (Bfl S1) – 84 pln netto / m2
Trudnopalna (Bfl S1) – 135 pln netto / m2

Trawy sportowe

Trawa sportowa oferuje bardzo szerokie możliwości, które idealnie sprawdzą się na każdej powierzchni. Ponadto, nie będą wymagały dodatkowej pielęgnacji. Ci, którzy chcieliby regularnie popracować na swoimi umiejętnościami gry w golfa, powinni zainwestować w jedną z wielu traw golfowych. Świetnie sprawdzą się jako powierzchnia wyścielająca przydomowe putting green czy kortów tenisowych. Dodatkowo, warte polecenia są produkty mulisport, którego szerokie zastosowanie nada się jako nawierzchnia do boiska do siatkówki czy piłki nożnej.
GOLF 11 PP – 55pln netto/ m2
GOLF 11 PE (TG) – 110pln netto/ m2
GOLF 13 PE – 130pln netto/ m2
GOLF 15 PA – 130pln netto/ m2
GOLF 32 Tee PE – 275pln netto/ m2
MULTISPORT 24 PE/ MC – 78pln netto/ m2
MULTISPORT 24 PE/ MC – 60 pln netto/ m2
FOOTBALL 60 PE – cena ustalana indywidualnie
FOOTBALL 40 PE non-infill – cena: 79 pln netto / m2
FOOTBALL 24 PE non-infill – cena: 95 pln netto / m2
ZESTAW DO TENISA 39 000 pln netto

Sztuczna trawa jako alternatywa trawy naturalnej

Sztuczna trawa coraz częściej pojawia się w ogrodach w Polsce, zastępując trawniki zasiane lub naturalne z rolki. Ceniona jest przede wszystkim ze względu na swoje niewielkie potrzeby pielęgnacyjne – nie musi być przycinana, podlewana czy nawożona. Jednymi z niewielu zadań, które należy wykonać, aby zatroszczyć się o jej estetyczny wygląd, jest wygrabienie jej z liści czy przepłukanie wodą od czasu do czasu. Zalety sztucznej trawy docenili przede wszystkim mieszkańcy gorących terenów, gdzie intensywne słońce oraz wysokie temperatury często niszczą naturalne trawniki.

Nawierzchnia dla obiektów sportowych

Obiekty sportowe o różnym profilu – od boisk piłkarskich, przez korty tenisowe, aż po pola golfowe – coraz częściej stosują to sprawdzone rozwiązanie. Sztuczna trawa jest znacznie mniej wymagająca niż naturalna nawierzchnia, co czyni ją szczególnie popularną w miejscach, które narażone są na częstą eksploatację. Może być użytkowana intensywnie cały rok, zapewniając niezłe warunki do gry nawet podczas opadów deszczu. Rozwiązania, które wykorzystuje się często na boiskach syntetycznych to podsypka z piasku kwarcowego i granulatu gumowego, zapewniająca odpowiednią sprężystość powierzchni.