Trawa golfowa

W ofercie posiadamy różnorodne nawierzchnie idealne do gry w golfa. Proponujemy 11mm trawę, która dzięki swojej atrakcyjnej cenie cieszy się szerokim zastosowaniem na polach do mini golfa. Proponujemy również coś dla prawdziwych entuzjastów. Tym, którzy chcieliby posiadać przydomowy putting green (służący do ćwiczenia uderzeń bezpośrednio do dołka) proponujemy wytrzymałą trawę golfową, posiadającą 8-letnią gwarancję. Dla tych, którzy chcą popracować nad długimi uderzeniami, przygotowaliśmy produkt o wysokości 32mm.

Sztuczna trawa Golf 11 PP

wysokosc-biale 11 mm waga-biale 1550 g / m2

cena: wycena indywidualna

Sztuczna trawa Golf 11 PE (TG)

wysokosc-biale 11 mm waga-biale 2251 g / m2

cena: wycena indywidualna

Sztuczna trawa GOLF 13 PE (LA)

wysokosc-biale 13 mm waga-biale 2860 g / m2

cena: wycena indywidualna

Sztuczna trawa GOLF 15 PA

wysokosc-biale 15 mm waga-biale 2505 g / m2

cena: wycena indywidualna

Sztuczna trawa Golf 32 TEE PA

wysokosc-biale 32 mm waga-biale 5050 g / m2

cena: wycena indywidualna

Trawa golfowa na putting green

Rozwiązania syntetyczne wykorzystywane są także przy przygotowywaniu pola golfowego. Szczególnie obszar putting green, który pozwala na poćwiczenie wbijania piłek do dołków, często korzysta z dobrodziejstw takich aranżacji. Trawa golfowa wykorzystywana na tym obszarze pola to produkt o krótkim, skręconym włosiu odpornym na ścieranie. Ten profesjonalny wyrób umożliwi pełną kontrolę nad uderzoną piłką oraz będzie dużo łatwiejszy w utrzymaniu niż naturalny trawnik, który w przypadku putting green, musi być wyjątkowo zadbany, a trawa nie może być dłuższa niż 5 mm.

Putting green – rozrywka dla całej rodziny przy golfie

Mimo iż golf zyskuje coraz większą popularność w Polsce, posiadanie prywatnego pola golfowego wciąż nie jest powszechnym zjawiskiem. Osoby, które interesują się tym sportem, mogą zawsze zdecydować się na stworzenie putting green w swoim ogrodzie. Obszar ten służy tylko do ćwiczenia uderzeń do dołka, wobec czego nie musi zajmować dużej przestrzeni. Do jego przygotowania potrzebna jest trawa golfowa o krótkim i wytrzymałym splocie, podobnym do tego, który wykorzystuje się na torach do minigolfa. Tak przygotowane pole z pewnością będzie stanowiło świetną rozrywkę dla całej rodziny.