Sztuczne trawy wysokie

Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo następujące trawy z włóknami powyżej 45mm: CARMONA, SUBIZA, NATURA XS, NATURA, COSMO. Podobnie, jak pozostałe produkty, zostały one włączone do kolekcji w ramach współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami z Belgii, Holandii i Hiszpanii. Korzystając z naszego ponad 5-letniego doświadczenia w dystrybucji i montażu sztucznych traw, stworzyliśmy tę kolekcję starannie dobierając do niej każdą z traw. Naszym celem jest umożliwienie Państwu założenia trawnika prezentującego się tak naturalnie, jak to możliwe. Analizowaliśmy kolor włókien w porównaniu do naturalnego trawnika, stopień zorganizowania runa, połysk oceniany z różnych stron oraz oczywiście odporność na warunki atmosferyczne i długotrwałe użytkowanie. Zapraszamy do współpracy!

Sztuczna trawa CARMONA

wysokosc-biale 50 mm waga-biale 2470 g / m2

cena: 83 pln netto / m2

Sztuczna trawa SUBIZA

wysokosc-biale 52 mm waga-biale 2750 g / m2

cena: wycena indywidualna

Sztuczna trawa NATURA XS

wysokosc-biale 45 mm waga-biale 2770 g / m2

cena: 120 pln netto / m2

Sztuczna trawa NATURA

wysokosc-biale 55 mm waga-biale 3225 g / m2

cena: 139 pln netto / m2

Sztuczna trawa COSMO

wysokosc-biale 60 mm waga-biale 3700 g / m2

cena: 140 pln netto / m2

Trawa dekoracyjna do wnętrz

Sztuczne trawy dekoracyjne są rozwiązaniami, które coraz częściej stosowane są w ogrodach, sklepach, ale także w domach i mieszkaniach. Wykładzina z takiego materiału znakomicie reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne, wobec czego może być stosowana na zewnątrz. Dodatkowo, jej wytrzymałość sprawia, że wielbiciele zieleni coraz częściej decydują się na jej zainstalowanie we wnętrzach. Sztuczną trawę dekoracyjną tradycyjnie kładzie się na podłodze, aczkolwiek śmiałe projekty uwzględniają pasy na ścianach czy przystrojone przy jej pomocy meble.

Szeroki asortyment produktów

Producenci stale prześcigają się w kwestii tworzenia trwałych i coraz bardziej realistycznych trawników. Oznacza to, że klienci, których interesuje sztuczna trawa dekoracyjna, mają do wyboru niezwykle szeroką kolekcję. Rozwiązania o krótki i szorstkim włosiu znakomicie sprawdzą się na boiskach do piłki nożnej, siatkówki czy torach do minigolfa. Natomiast produkty o miękkim i gęstym splocie będą znakomicie wyglądać we wnętrzach oraz na tarasach. Warto wspomnieć o tym, iż sztuczna trawa dostępna jest w wielu kolorach, które w wielu przypadkach z powodzeniem imitują prawdziwy trawnik.