Sztuczna trawa – Gdańsk

Jednym z rejonów, na których montowana jest nasza sztuczna trawa, jest Gdańsk. Klienci z Trójmiasta często zamawiają nasze produkty, chcąc polegać na sprawdzonych dostawcach i starannym montażu. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu owocuje estetycznymi realizacjami, które doceniane są przez naszych klientów. Chcemy, aby każda osoba odwiedzająca nasz sklep mogła znaleźć wymarzoną trawę syntetyczną, dlatego przygotowaliśmy produkty w wielu kolorach, o różnej wysokości oraz specyficznych właściwościach użytkowych.

Produkty

Oferujemy wysokiej jakości produkty, z których można przygotować pięknie prezentujący się sztuczny trawnik czy wykładzinę na balkon. Dekoracyjne rozwiązania o długich źdźbłach do złudzenia przypominają naturalną trawę, lecz muszą być użytkowane z rozwagą. Dla terenów, które będą intensywnie wykorzystywane – podczas zajęć sportowych czy innych czynności, proponujemy niższe rozwiązania o dużych możliwościach eksploatacyjnych. Wśród naszych produktów jest to przede wszystkim trawa golfowa i piłkarska oraz materiały wykorzystywane przy budowie placów zabaw.

Usługi

Nasza firma nie tylko sprzedaje, ale także montuje produkty zakupione przez naszych klientów. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu kładziemy sztuczną trawę w Gdańsku w budynkach mieszkalnych, biurowcach oraz w ogrodach z wielkim profesjonalizmem. Prace rozpoczynamy od przygotowania podbudowy, która zapewni w przyszłości odpowiednie odwodnienie trawnikowi. Następnie docinamy rolki sztucznej trawy do terenu, na którym je montujemy oraz z uwzględnieniem wszystkich elementów architektury, które mogą znajdować się w ogrodzie czy mieszkaniu.