Sztuczna trawa – Katowice

Warto przekonać się samemu, ile zalet łączy w sobie nasza sztuczna trawa. Katowice są jednym z miast, w których bez trudu ją Państwu zamontujemy, aby można było cieszyć się piękną zielenią bez konieczności pracochłonnej pielęgnacji. Mianowicie, trawa syntetyczna nie wymaga koszenia, podlewania ani nawożenia, a ponadto, zapewnia odporność na mróz, deszcz i śnieg. Świetnie sprawdza się w roli dekoracji przed domem, ale również znajduje zastosowanie w sporcie. Może pełnić na przykład funkcję trawy golfowej lub murawy piłkarskiej.

Produkty

Dbamy o to, aby każdy nasz produkt przedstawiał wysoką jakość wykonania. Pod tym względem są one takie same, lecz pod wieloma innymi różnią się od siebie, aby mogli Państwo znaleźć taki wariant, który idealnie odzwierciedla konkretne potrzeby i preferencje. Do wyboru są różne wersje połysku, miękkości, gęstości i długości. Sztuczny trawnik może do złudzenia przypominać prawdziwy, ale jeśli wolą Państwo bardziej nietypowe projekty, jesteśmy też w stanie zaproponować produkty o kolorach innych niż zieleń.

Usługi

Bez żadnego problemu dokonamy montażu naszej sztucznej trawy w Katowicach lub pobliskich miejscowościach. Można ją z powodzeniem zastosować na tarasie lub balkonie, a także w ogrodzie, nawet na nieutwardzonej powierzchni. W takim przypadku dokonamy najpierw odpowiednich przygotowań, dzięki którym powierzchnia będzie idealnie nadawała się pod trawę syntetyczną. W wycenę usługi wliczymy wszystkie związane z tym koszty, w tym np. wywóz ziemi, wynajem potrzebnych przyrządów czy zakup materiałów niezbędnych do montażu.