Sztuczna trawa – Kraków

W wielu miastach dostępna jest nasza sztuczna trawa – Kraków stanowi jedno z nich. Bez problemu dotrzemy do Państwa pod wybrany adres w tym mieście lub okolicach i zrealizujemy zamówienie. Jesteśmy bardzo dumni z efektów naszych prac, dlatego z przyjemnością prezentujemy Państwu obszerną galerię zdjęć, dzięki którym mogą Państwo przekonać się, jak wspaniale prezentuje się zakładana przez nas trawa syntetyczna. Zawsze dbamy o to, aby nasze projekty były w pełni dopracowane, nie pozwalając sobie na żadne uchybienia.

Produkty

Swój asortyment przygotowujemy z zachowaniem dużej różnorodności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rozumiemy bowiem, że każdy klient ma własne upodobania i zapotrzebowania, dlatego szerokie możliwości wyboru są kluczowe. Oferowane przez nas produkty mają rozmaite zastosowania – może to być na przykład sztuczna trawa na balkon, do ogrodu lub na taras. Różnią się one długością, gęstością, a także kolorem. Co ciekawe, mogą one mieć nie tylko różnorodne odcienie zieleni, ale również inne barwy, takie jak biel, czerń czy czerwień.

Usługi

Zamawiając naszą sztuczną trawę w Krakowie lub innym mieście, zapewniają sobie Państwo również profesjonalny montaż. Jeśli ma on się odbyć na nieprzygotowanym i nieutwardzonym podłożu, bez trudu wykonamy odpowiednie prace, które pozwolą utworzyć jak najlepsze warunki. Wycena zawsze dokonywana jest w sposób indywidualny, ponieważ każde zlecenie jest inne i wymaga określonego nakładu prac. Obejmuje ona wszystkie aspekty realizacji zamówienia, w tym także koszt wywozu ziemi, dojazdu ekipy, zakupu materiałów do montażu i wynajmu potrzebnego sprzętu.