Sztuczna trawa – Łódź

Oferowana przez nas sztuczna trawa to produkty, które zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów cechują się wytrzymałością oraz pięknym wyglądem, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w przydomowych ogrodach, a także na tarasach i balkonach. Osobom, którym zależy na tym, aby w ich domu czy mieszkaniu znajdował się wiecznie zielony, odporny na warunki atmosferyczne dywan, proponowana jest właśnie sztuczna trawa. Łódź jest jednym z miast, które obsługujemy, dostarczając oraz montując najwyższej klasy rozwiązania dla naszych klientów.

Produkty

Przygotowaliśmy różnorodne produkty, aby nasi klienci mogli znaleźć rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom i potrzebom. Oznacza to, iż w naszym asortymencie znajdują się wyroby, takie jak trawa golfowa i inne sportowe trawy syntetyczne, które mogą zostać wykorzystane przy tworzeniu boisk i placów zabaw. Produkty dekoracyjne natomiast doskonale prezentują się w miejscach, które nie są narażone na tak intensywne użytkowanie, czyli np. na tarasach, balkonach, ale także w wielu nowoczesnych wnętrzach.

Usługi

Nasza sztuczna trawa montowana jest między innymi na posesjach naszych klientów w Łodzi. Każda nasza realizacja jest wykonywana z ogromną starannością oraz dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nasz zespół posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale radzi sobie nawet z trudnymi projektami. Z powodzeniem montujemy sztuczną trawę w budynkach oraz na zewnątrz, uprzednio przygotowując teren, na którym się znajdzie. Zapraszamy do kontaktu w celu wstępnej wyceny tej usługi.