Sztuczna trawa – Wrocław

Jesteśmy specjalistami od sztucznej trawy, którzy z wielką skutecznością pomagają dobrać klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasz asortyment jest niezwykle szeroki i uwzględnia produkty, które doskonale sprawdzają się na boiskach sportowych, ale także w ogrodach czy nawet na balkonach w mieszkaniach. Klienci z Wrocławia, których interesuje sztuczna trawa, mogą liczyć na to, iż udzielimy im profesjonalnego wsparcia, zarówno w kwestii zakupu adekwatnych rolek, jak i przy samym montażu.

Produkty

Sprzedajemy sztuczne trawy dekoracyjne oraz sportowe (golfowa, piłkarska i inne) wytworzone na terenie Unii Europejskiej. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Do ogrodów, gdzie najważniejsza jest estetyka, proponujemy trawy syntetyczne wysokie, np. Natura i Globo, podczas gdy dla miejsc narażonych na intensywniejsze użytkowanie sugerujemy te o krótszej długości źdźbła, czyli na przykład Revo, Terra lub Balea. Miłośnicy golfa z powodzeniem stworzą swoje własne pole dzięki naszym produktom.

Usługi

Klientom ceniącym sobie rozwiązania, które nie wymagają wiele pracy, proponujemy produkt, jakim jest sztuczna trawa. Wrocław oraz jego okolice to jeden z rejonów kraju, gdzie świadczymy usługi sprzedaży oraz profesjonalnego montażu naszych wyrobów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, których interesuje sztuczna trawa na taras czy do ogrodu, ale także z przedsiębiorstwami, które chciałyby, aby ich budynek został otoczony pięknym, wiecznie zielonym trawnikiem. Nasze realizacje cechują się wysokim poziomem estetyki i zaskakującą drobiazgowością.